Плагін Shockwave Flash не відповідає: що робити?

Плагін Shockwave Flash є чудовою розробкою компанії Adobe, він відповідає за відображення графіки, якості різних ігор і інших елементів в комп’ютерній системі. Зі збоєм в роботі цієї програми стикаються багато користувачів.

Як можна вирішити виниклу проблему простим способом? Зверніть увагу на те, що браузер там, де не буде потрібно Flash програвання, буде працювати точно так само, як і до збою роботи в програмі.

shockwave flash не відповідає

Крах плагіну Shockwave Flash

Плагін Shockwave Flash не відповідає? – Швидке рішення в Google Chrome

Для усунення такої проблеми можна скористатися найпростішим способом і перезавантажити комп’ютер. Але це допоможе лише в тому випадку, якщо збій відбувся без повторень. Якщо збій плагіна відбувається систематично і перезавантаження в даному випадку не допомагає, то проблему можна вирішити протягом двох (максимум п’яти) хвилин.

В сучасному суспільстві найпопулярнішим браузером серед користувачів Інтернетом є Google Chrome. Інші різновиди браузерів оснащені автономною версією Adobe Flash Player, а Chrome має інтегровану версію, тобто плагін оновлюється разом з браузером.

Користувачі, які мають на своєму комп’ютері два або кілька плагінів, частіше стикаються з проблемою даного характеру, так як між ними часто виникає суперництво.

Щоб перевірити так це чи ні, впишіть в рядку адресу:
chrome://plugins
і натисніть кнопку «Enter».

У вікні, що з’явиться перед вами, знайдіть рядок з назвою Adobe Flash Player.

плагін Shockwave Flash не працює вGoogle Chrome

Орієнтуючись на рядок під назвою «Розташування», виберіть один з плагінів, який необхідно відключити. Видаліть його, натиснувши відповідну кнопку. Якщо до цього моменту версія Adobe Flash Player не оновлювалася, закривши браузер, ви зможете без проблем завантажити і встановити її.

Якщо ваша проблема не вирішилася таким способом, спробуйте, навпаки, відключити другий плагін, а перший залишити в робочому стані.

відключення плагінів в браузері

Shockwave Flash – рішення в браузерах Opera і Mozilla Firefox

Проблеми в роботі Shockwave виникають і при роботі в браузері під назвою Opera.

Виправити цю проблему можна шляхом введення в рядок адреси:
opera:plugins
натискаємо кнопку «Enter».

Перед вами з’явиться віконце, в якому ви зможете знайти плагін під назвою Shockwave Flash і відключити його.

відновлюємо роботу плагіну shockwave flash в браузері opera

У разі такої проблеми в Mozilla Firefox послідовність дій повинна бути така: зайдіть в меню «Інструменти», потім виберіть пункт «Доповнення», далі вкладка «Плагіни» та знаходьте Shockwave Flash. Вибираєте режим «Вимкнути».

відновлюємл роботу плагіну shockwave flash в браузері mozilla

Нову версію Adobe Flash Player можна завантажити (встановити) перейщовши за посиланням: https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=ru


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *