Що краще планшет або ноутбук

що краще планшет або ноутбукНе рідко буває так , що для роботи або розваг , або , навіть, наприклад , в дорогу , нам потрібно взяти щось з техніки. Тут перед нами і постає вибір , що краще всього купити : нетбук , він же ноутбук або планшет ( Ipad ) ? У цьому ми сьогодні , як раз-таки , і розберемося .

У цій невеликій статті ми проведемо порівняння ноутбука і планшета , і нарешті , визначимося , що кожному краще всього до душі.

У чому плюси планшета :

  1. Чому планшет ? По перше – компактність. Він набагато легше ноутбука , і його простіше переносити. Крім того , він більш стійкий до ударів. Якщо у вас впаде планшет , він не одержить не такі сильні пошкодження , ніж ноутбук.
  2. Потужна батарея. Батарея планшетів , у порівнянні з батареєю ноутбуків , володіє дуже тривалою, за часом , роботою. Якщо планшет тримається без підзарядки близько 10 -ти годин , то ноутбук всього 2-4 години.
  3. Читання . На планшеті дуже зручно читати. Це теж саме , що тримати книгу , тільки це електронна книга . І знову ж – висока потужність батареї грає свою роль. За цей час можна прочитати не пів книги , а навіть цілу .
  4. Фільми , ігри. На планшеті набагато зручніше дивитися фільми. Знову ж позначається тривалість роботи батареї , тому що можна подивитися кілька фільмів відразу , а не один. Та й ігри з сенсорним екраном теж бувають дуже цікаві .
  5. Швидкодія . Планшет дуже швидко завантажується і може надати вам доступ до будь-якої інформації в лічені секунди. Варто зробити всього один рух , і вже через 3-4 секунди ви потрапите на робочий стіл. Порівнювати цей параметр з ноутбуком , який завантажується близько 1 хвилини , не варто.

У чому плюси ноутбука:

  1. Клавіатура . Природно , це, мабуть , головна відмінність ноутбука від планшета. На ” ноуті ” , так сказати , є комп’ютерна клавіатура , за допомогою якої набагато зручніше друкувати тексти . Тому , якщо у вас постає питання про те , що краще для роботи: планшет або ноутбук , то сміливо вибирайте ноутбук.
  2. Практичність і складні програми . Знову ж ноутбук краще підходить для роботи, ніж планшет , т.к. на ньому можуть працювати більш складні програми (всякі редактори , фотошоп , і т.д.) , та й могутніше він , ніж планшет. Тому , задумайтесь.
  3. Якщо вам потрібна техніка в дорогу , наприклад , для ігор , то тут найкраще покласти око на ноутбук. Він не тільки могутніше для відеоігор , ніж планшет , але ще й зручніше, тому що є клавіатура і миша.
  4. Сайти . Деякі веб- сайти , на даний момент , не підтримують зручний доступ з планшетів , тому тут теж варто задуматися , що підходить для такого заняття – ноутбук , для мене , набагато краще.
  5. Великий екран , голосніше звук. Хоч я і говорив , що фільми на планшеті дивитися зручніше , зате на ноутбуці їх дивитися приємніше. У ноутбуків великий екран і гучний , чіткий звук. Тому, тут , теж варто задуматися .

noutbuk_abo_planshet

Ось і все. Я прошу не забувати про перераховані плюси . Висновок можна зробити такий : планшет зручний , легкий, і добре підходить для простих завдань , і читання / перегляду фільмів. Ноутбук краще підійде тим , кому потрібно працювати на відстані , тому що він має більш потужну систему і велику клавіатуру.


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *