Що подарувати начальнику?

Напевно, перед вами стояло вельми делікатне питання: «Що подарувати своєму начальникові?». І відразу думки плутаються в голові, виникають неоднозначні варіанти. Часом здається, що придумане зовсім не підійде.

Бізнес-подарунки

Бізнес-подарунки прийнято дарувати в красивій упаковці

Тому до вибору подарунка потрібно підійти відповідально, враховуючи психологію боса, його захоплення, почуття гумору і особливості характеру. У традиційний список бізнес-подарунків входять:
– сувеніри та статуетки;
– канцелярські набори;
– ексклюзивні ручки;
– шкіряні гаманці, папки або барсетки;
– картини;
– невеликі стильні гаджети.

Такі предмети обов’язково підкреслять статус керівника (як відомо, більшість керівників – люди амбітні). Такі подарунки дарують на офіційні свята, скажімо напередодні Нового року, професійне свято, на День захисника і т. п.

Привітання для начальника

Привітання для начальника можна написати на чомусь оригінальному

Подарунок босові на день народження

Якщо ж перед вами завдання – вибрати подарунок на день народження, то тут потрібно керуватися тільки особистими перевагами майбутнього одержувача. Наприклад, начальник обожнює риболовлю – хороший спінінг йому доведеться по душі, керівник був помічений за ранковими пробіжками – подаруйте йому річний абонемент у фітнес-центр.

Цікавим подарунком для мисливця буде гарний мисливський ніж, можна навіть з гравіюванням.
Ваш бос – людина особлива і ставлення до нього має бути особливим. Тому він напевно оцінить, якщо ви презентуєте йому оригінальний подарунок. Цікавим варіантом стане ваша загальна колективна творчість, скажімо, фотоальбом, де зібрані досягнення вашої фірми, робочий процес і, зрозуміло, моменти відпочинку. В такому разі на більшості фото просто зобов’язаний бути присутнім начальник. Можете змонтувати фільм про вашого керівника. Теж буде від душі.

Пісня в подарунок

Гарна пісня теж може стати подарунком для начальника

Що подарувати жінці-керівникові?

З подарунками для милих дам справи йдуть не набагато простіше. Якою б «залізною» вона не була на роботі – вона все-таки жінка. До перерахованого списку бізнес-подарунків можна додати інтер’єрні речі. Вручіть начальниці що-небудь для прикраси її кабінету: стильну вазу, панно або фонтанчик. Доречним доповненням до подарунка стане букет квітів.

Торт для начальника

Торт для начальника доречно оформити в корпоративному стилі

Що не варто дарувати шефові?

Існує цілий ряд подарунків, які не варто підносити керівнику.
Серед них:
– тварини;
– особисті речі: нижня білизна, косметика, парфуми;
– ювелірні прикраси;
– занадто дорогі або занадто дешеві подарунки;
– кухонне приладдя.

Поганий подарунок

Шкарпетки і нижню білизну не прийнято дарувати керівнику

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам вибрати підходящий подарунок для начальника.


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *