Як плести фенечки?

Hand-made – дуже популярне слово в сучасності. Все, що робиться власноруч є унікальним виробом, створеним на основі цього мистецтва. З допомогою найпростіших деталей створюються неймовірно красиві речі, предмети. Особливо цікаво робити і виготовляти красиві прикраси. Для того щоб створити намисто, сережки або браслети знадобиться час і недорогі заготовки. В залежності від того, що і з чого ви хочете створити, йде поділ по складності.
Якщо ми говоримо про браслети (фенечки), то за допомогою даної технології можна створити безліч різних моделей. Нагадуємо, що браслети роблять з бісеру і спеціальних ниток (муліне), стрічок, гумок. Всі ці способи поєднуються в єдину майстерність hand-made.
Хочете дізнатися, як використовувати певний матеріал, читайте далі!

Як плести фенечки з муліне?

Цей спосіб не самий простий, тому що фенечка з муліне не тільки має своєрідний вигляд, але і індивідуальну техніку виконання. Тому опишемо найбільш простий і доступний для кожного метод.

Вам знадобляться деякі елементи:
1. Затискач.
Це може бути спеціальний канцелярський предмет, який дуже широко використовується. Потрібен він для того, щоб зафіксувати нитки, які потрібно утримувати на основі.
2. Книга.
Її не слід читати в даному випадку, вона стане вашою основою.
3. Нитки муліне, які можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Будьте уважними, вибирайте колір на основі своїх уподобань.
У світі використовують два способи, ми ж опишемо косе плетіння. Цей варіант підійде для новачків. Отже, перше, що потрібно зробити – це закріпити затискач на основі. Для роботи ви вибираєте 12 окремих ниток різних кольорів. У комбінації має бути шість кольорів в загальній сумі по дві. Схема виходить приблизно така – ліворуч і праворуч – дві червоні, до центу симетрично розташовуються всі наступні кольори.

Щоб зробити все правильно, рекомендуємо використовувати спеціальні схему, за якою буде зручно виконувати всі сплетення. Якщо не заготовити заздалегідь підказки, то може вийти не дуже гарний результат. Ми не розбираємо другий спосіб, оскільки він передбачає створення малюнків. Ось деякі приклади того, як можна виконати сплетення.

Як плести фенечки з ниток?

Цей спосіб ідентичний першому, тому що деякі схеми збігаються. Просто ви замінюєте спеціальну нитку муліне, на звичайну. Також враховуйте, що структура простих ниток більш тонка, тому спочатку потрібно поєднати кілька шарів з одного мотка.

Помірявши розмір своєї руки збільшіть його в чотири рази, а товщину створіть ту, яка подобається. Для того, щоб навчитися плетінню «символів дружби» потрібно буде затратити чимало часу. Будьте готові до складнощів на початковому рівні, далі все стане набагато простіше.

Як плести фенечки з стрічок?

Це найулюбленіша техніка серед новачків. Тому що немає проблем з кольорами. Опанувати її просто, для цього потрібно взяти лише дві стрічки різного кольору. Перший крок – це створити петельку (припустимо) з червоної стрічки, далі – з зеленої. Просмикнути в червону петельку зеленого кольору, затягнути. Далі, в червону пропустити нову петлю іншого кольору. Так діяти до кінця плетення.
В результаті у вас вийде гарна візерункова фенечка із стрічок. Більш складні зразки доповнюються кольорами і кількістю стрічок.

Як плести фенечки з гумок?

Фенечки з різних матеріалів

Для плетіння фенечок можна використовувати самі різні матеріали

Ця методика сама нова і, відповідно, дуже популярна. При цьому все необхідне для неї можна купити на ринку або в магазині. Сьогодні нею володіють не тільки дорослі, але і діти. Вам потрібен спеціальні верстат і дуже багато гумок. «Петличний» спосіб застосовний і тут, але перед початком роботи бажано переглянути кілька відео уроків, які допоможуть зрозуміти суть роботи.
В цілому ж навчитися «ручній майстерності» нескладно, потрібно просто мати бажання.


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *