Як позбутися глистівПрисутність глистів в організмі людини згубно впливає на здоров’я людини в цілому. Гельмінтам, як відомо, властиво маскуватися під найпоширеніші захворювання, які поступово руйнують людський організм. Слід дуже уважно ставитися до свого організму, що дозволить своєчасно виявити наявність глистів і вжити всіх необхідних заходів для їх усунення. Позбутися глистів можна різними способами, про найбільш дієвих з них ми сьогодні і розповімо.

Як дізнатись глисти чи ні?

На присутність глистів вказують різні симптоми. Спочатку гельмінти, отруюючи людину своїми продуктами життєдіяльності, надають відносно невеликої шкоди організму, але з часом вони починають розмножуватися і рости, що призводить до серйозних і навіть жахливих наслідків.

симптоми наявності глистів

Зверніть увагу на наведений нижче список симптомів, які є ознаками наявності глистів:

 1. Часті і безпричинні проноси.
 2. Запори (гельмінти великих розмірів нерідко блокують кишкові та жовчні шляхи).
 3. Часте здуття живота, яке може не проходити навіть протягом місяця або двох.
 4. Підвищена нервозність (токсичні речовини, що виділяються гельмінтами, дратують ЦНС).
 5. Болі в м’язах і суглобах як імунна реакція організму на присутність глистів.
 6. Погіршення стану шкіри (дерматити, екземи, виразки, висип).
 7. Анемія (гельмінтам властиво висмоктувати практично всі корисні речовини з організму людини).
 8. Алергічні реакції (наявність глистів згубно позначається на імунній системі людини, що тягне за собою відсутність стійкості до утворення алергічних реакцій).

Крім того, на присутність глистів вказує скрегіт зубами під час сну, свербіж у ділянці анального отвору, часте відчуття голоду, підвищена тяга до солодкого. Якщо ви помітили які-небудь з перерахованих симптомів у себе, тоді варто відразу ж здати всі необхідні аналізи, які точно визначать присутність глистів. Пам’ятаєте, чим раніше ви почнете боротися з гельмінтами, тим швидше ви зможете викорінити їх, і тим меншу шкоду вони завдадуть вашому здоров’ю.

Медикаментозні препарати для очищення організму від глистів

Для того щоб позбутися від гельмінтів необхідно провести ретельне очищення організму. Повністю викорінити їх дуже складно, але сьогодні існує декілька препаратів, від яких глисти гинуть протягом 12 – 15 годин.

препарати від глистів

Лікарі для боротьби з глистами призначають такі препарати як Декарис, Пірантел, Левамізол або Вермокс. Достатньо однієї таблетки, щоб убити всіх активних гельмінтів. Таблетку приймають на ніч, а вранці треба випити проносне, щоб очистити кишечник від паразитів. Повторний курс призначається через два тижні. Відразу ж відзначимо, що вагітним і дітям дані препарати протипоказані, так як разом з глистами вони вбивають всю мікрофлору кишечника.

Більш безпечним препаратом є препарат з рослинними компонентами GelmoStop, який призначають навіть дітям. Даний фітопрепарат призначається як для лікування, так і для профілактики глистів. Зверніть увагу, на відміну від попередніх препаратів GelmoStop можна приймати без призначення лікаря і навіть без підтвердження діагнозу. Він також знімає алергічні реакції, викликані гельмінтами, і сприяє відновленню організму.

Позбавляємося від глистів народними методами

Крім медикаментозного широко застосовуються і народні способи виведення глистів.

народні методи боротьби з глистами

За допомогою певних продуктів харчування можна знешкодити гельмінти і повністю їх вивести навіть у маленьких дітей. Наведемо найбільш дієві рецепти:

 1. Для самих маленьких дієвим буде сік сирої моркви, розбавлений декількома краплями соку лимона і меду. Його потрібно давати дитині по столовій ложці двічі на день.
 2. Також дитині слід натщесерце вранці давати кілька стеблів щавлю.
 3. Дорослим потрібні більш дієві рецепти. Потрібно з’їсти дві повних склянки свіжого насіння гарбуза і прийняти через дві години таблетку проносного.
 4. Відвар полину (1 ст.л. полину на 2 склянки крутого окропу) треба тричі на день приймати за півгодини до їжі,
 5. Одним з найбільш дієвих способів є триденний курс приймання коньяку з касторовою олією. Для цього на водяній бані розігріваємо до 36 ? С 80 мл касторової олії, до нього додати стільки ж коньяку, швидко розмішати і випити великими ковтками. Ні в якому разі не запивати. Відразу після прийому такого напою потрібно лягти спати. Такий напій треба готувати і приймати ще два дні. Після закінчення трьох діб гельмінтів у вашому організмі не залишиться.

Сподіваємося, що наші рецепти допоможуть вам очистити свій організм від глистів, а в подальшому ви будете приймати всі відповідні заходи для запобігання їх попадання у ваш організм.