заїканняУ дитинстві я вкрай злякалася і це, можливо, стало обставиною заїкання. Нічого в лікуванні не могло допомогти. І лише тільки через багато-багато років (я була вже підлітком), одна дама підказала, як звільнитися від заіканія. Якщо ви поки не готові звертатися до фахівця і хочете позбавитися від заїкання самостійно, то дійте за описаним сценарієм, але якщо раптом вам не допоможуть ці рішення, прочитайте статтю «Як позбутися заїкання на дому», де запропоновані інші варіанти вирішення даної проблеми.

Як позбутися заїкання самостійно.

З метою лікування заїкання мені порекомендували наступне:

  1. Чи не ходитити в школу місяць.
  2. У перші три дні не розмовляти, а писати.
  3. В інші дні місяця виключно співати (якщо й висловлюватися, то, як можна менше).

Для того щоб я не порушила лікування, мама закривала мене одну в квартирі. А ще за рекомендацією хороших знайомих придбала мені цуценя. Мова моя удосконалилася, але іноді, коли, наприклад, у школі викликали до дошки, я заново починала заїкатися. І після цього хтось із викладачів запропонував, щоб я відповідала письмово. Зрештою, заїкання почало виявлятися, лише тільки, коли я хотіла шщвидко щонебудь проговорити або надзвичайно турбувалася.

Лікування заїкання.

Я теж не доктор, але прочитала максимум літератури з приводу цього захворювання. Виявляється, є ген, якою відповідає за мову людини і передається він у спадщину. Просто він надзвичайно неміцний і виявляється заїкання у дитини при щонайменших стресах.

Лікування заїкання

Після того, як мій син 3 років почав заїкатися, я пригадала, як вилікувалася від заїкання самостійно, а тому забрала його з дитячого саду і сиділа з ним вдома сама. Після лікування заїкання пропало через кілька місяців. І ще одна незначна рекомендація: у період лікування заїкання у дітей прагніть не сварити дитину. І повністю забороніть підхід до телевізора і комп’ютера.

Рекомендації в лікуванні заїкання.

Робота психолога щодо пристосування до існування в підлітковому віці і лікування заїкання у дітей може бути з’єднана. Так актуальність сприйняття заїкання у дітей, можливо, зменшитися, і в більш безтурботному і розслабленому стані проблема зникне набагато стрімкіше. Потрібно показати хворому, що він може ні про що не хвилюватися і спокійно, розслаблено продовжувати лікування. Що цю хворобу можна вилікувати, не потрібно переживати і боятися, що вона залишиться назавжди. Рекомендується паралельно з лікуванням ходити займатися з психологом. Хоча потужне бажання, праця самого хворого і підтримка близьких, рідних і друзів час від часу творять особливі дива в лікуванні заїкання!