Як розтягнути джинси в поясі, в довжину і ширину

Нерідко трапляється, що після прання улюблені джинси сіли. Іноді їх зовсім легко розтягнути – досить просто поносити кілька годин. Але після прання в дуже гарячій воді або неправильної сушки джинси можуть дати сильну усадку. Також буває, що потрібно розтягнути новий виріб. Існують прості способи розтягування джинсів.

малі джинси

Замочування

Щоб розтягнути джинси в домашніх умовах методом замочування, наберіть півванни теплої води. Додайте туди трохи шампуню або кондиціонера для пом’якшення волокон. Це зробить тканину більш еластичною і податливою. Потім надіньте джинси на себе і сядьте у воду. Почекайте 15-20 хвилин, після чого приступайте до розтягування потрібних місць на виробі. При цьому можна тягнути джинси по швах, у поясі або в довжину. В сідничній області вони приймуть потрібну форму самі через те, що ви сидите.

Після того, як ви закінчите розтягувати виріб, спустіть воду у ванні і постійте в ній кілька хвилин. Це потрібно, щоб стекла вода. Потім вийдіть із ванни та зробіть кілька легких фізичних вправ: присідання, випади, розтяжки. Виконуючи їх, ви надасте джинсіам потрібну форму.

Якщо виріб сильно линяє, то перед тим, як проводити процедуру застеліть все клейонкою, щоб не забруднити підлогу. Потрібно дати джинсам трохи підсохнути на тілі, після чого помістіть їх на свіже повітря до повного висихання. Або розмістіть їх в будинку далеко від нагрівальних приладів, інакше вони знову сядуть. При необхідності повторіть процедуру кілька разів.

Розтягування

Даний спосіб є оптимальним у тому випадку, якщо потрібно збільшити довжину джинсів. Для нього вам знадобиться пульверизатор. Побризкайте тканину з зовнішньої і з внутрішньої сторони. Потім встаньте на область кишень і візьміть одну штанину в руки. Її потрібно сильно натягнути, при цьому, якщо потрібно, можна розтягувати не тільки довжину, але і ширину. Ці ж дії повторіть з другою штаниною.

Важливо, щоб гудзик на талії був застебнутий, інакше це може деформувати виріб. Також, якщо є дірки на джинсах, то цей спосіб застосовувати не варто. Дірки стануть ще більше.

Носіння

Цей метод трохи схожий на замочування, але не потрібно сідати у ванну. Одягніть на себе джинси і ретельно намочіть проблемні місця. Переконайтеся, що намокла тканина з обох сторін. Після цього деякий час просто знаходьтеся в джинсах, виконуючи звичайні домашні справи. Кращого результату ви досягнете, якщо будете виконувати вправи на розтяжку або присідання. Важливо, щоб виріб висох на вас. Таким чином, він прийме потрібну форму і досить розтягнеться. Після висихання можете повторити всі виконані вправи – це закріпить результат.

Прасування

Це найлегший спосіб розтягнути джинси в будь-якому місці. Вам потрібна праска з функцією відпарювання. Покладіть виріб на прасувальній дошці або іншій твердій поверхні і залийте воду в резервуар праски. Увімкніть режим відпарювання і пройдіться по проблемним місцям кілька разів. Ця процедура пом’якшить тканину і зробить її більш еластичною. Поки джинси ще вологі і теплі, надіньте їх на себе на декілька хвилин. Як тільки виріб придбає потрібну форму, зніміть і повісьте його сушитися.

Розширювач

Такий пристрій використовується для розтягування джинсів в ширину. Його можна придбати в магазині джинсових виробів або в побутовому відділі супермаркету. Розширювач являє собою конструкцію з двох частин з різьбленням. На кінці кожної частини пластиковий наконечник. Пристрій помістіть в джинси в районі пояса і розкручуйте його до необхідної довжини. З часом її потрібно буде збільшувати, поки не з’явиться потрібний результат. Для прискорення процесу тканину змочуйте теплою водою.

Обприскування

Цей метод працює тільки у випадку, якщо потрібно не сильно розтягнути тканину. Для цього вам знадобиться злегка окропити тканину з пульверизатора і вручну розтягнути потрібне місце. Перед цим виперіть джинси з кондиціонером. Бажано це робити вручну, так як машинне прання тільки сприяє усадці. Перед обприскуванням також варто трохи походити в джинсах.

Якщо виріб потрібно розтягнути зовсім трохи, просто походіть в ньому вдома кілька годин. Також ефективними будуть вправи на розтяжку або випади. Вони допоможуть тканині швидше розтягнутися. Якщо ж джинси на вас занадто малі, і ви не можете надіти їх на стегна – до потрібного розміру розтягнути їх не вдасться.


  1. Мені в ательє гудзик переставили і все, стали ширше)

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *