Як вибрати модні кухонні меблі

модні кухонні мебліІдеальна кухня – це мрія кожної домогосподарки. Часом на кухні нам доводиться не тільки готувати, але і приймати їжу, а так само зустрічати гостей. Можливо, саме тому ми жадаємо роздобути найкрасивішу, зручну, функціональну кухню і при цьому за привабливою ціною.

Бажання володіти такою сучасною і стильною кухнею є не тільки у жінок домогосподарок, а у всієї сім’ї в целом.Но от питання: що в моді в нинішньому сезоні? Дуже важливий аспект цікавить тих, хто збирається купувати кухню і він звучить так: «Як вибрати модну кухонні меблі».

Сьогодні ми розберемо, що пропонує меблева мода для кухні у 2013 році. До речі, прочитайте статтю «Як створити комфорт на кухні за допомогою затишних дрібниць», яка допоможе зробити сучасну кухню більш м’якою і домашньою.

Дизайн модної кухні

Що важливо в модних кухонних меблях? Це безперечно її дизайн. Завдяки правильному дизайну кухня завжди буде здаватися більше, ніж вона є, світлою, чистою і естетичною. У 2013-2014 році в моді контрастні кольори, навіть неонові, несподівані колірні поєднання, цікаві форми і вигини фасадів.

Чим більше відкритого для видимості простору, тим краще.Якщо раніше були популярні ребристі, рифлені закриті шафи з усього однією шафкою під прозорими дверцями, то зараз в ціні відкриті полиці, прозоре скло та ін.

Дизайн модної кухні

Хоча можна піти й іншим шляхом: створити ілюзію прозорості шафок за рахунок замовлених наклейок з картинками-фотографіями того, як усередині все лежить. Така відкритість не тільки стильна і популярна в нинішньому сезоні, вона так само готова допомогти розширити простір кухні і візуально зробити його більше.

При виборі матеріалів для кухонних меблів вибирайте більше скла будь-якого виду: воно може бути матовим, прозорим, кольоровим, затемненим, дзеркальним і т.д. Рельєф в цьому році не цікавий моді: переважно вибирати гладкі рівні поверхні.

Основний матеріал може бути зі сталі або дерева, а ось в якості доповнення зробіть в меблі підсвічування. Незвичайним для багатьох стане новий напрямок у відкриванні дверцят: варто тільки злегка надавити на лицьову панель двері, як вона відкриється. Ніяких ручок, яких доводиться мити, міняти, чистити.

Колір модних кухонних меблів

Отже, коли ви визначилися з типом кухонних меблів, вирішили, що, як і куди поставите, важливо правильно визначитися з кольором, адже вам потім довгий час доведеться на нього дивитися. Колір кухні варто розділити на:

  1. Фоновий колір,
  2. Палітра загальна,
  3. Відтінки.

Спочатку важливо визначитися з основним кольором, а в моді в цьому році два кольори: білий і його близький «родич» – сірий колір. Як сірий, так і білий відмінно поєднуються з будь-якими іншими кольорами, які можуть бути на вашій кухні. При цьому за допомогою фонового білого кольору кухню можна зробити візуально більше.

А ось сірий колір робить кухню спокійною, гармонійною і теплою, проте чисто сіра кухня швидко набридне і стане мрачноватою. Обидва ці кольори потребують додаткових колірних вливаннь барвистих тонів.

Вибираючи палітру для кухні пам’ятаєте, як кольори впливають на людей, на їх поведінку, характер, настрій і апетит. Наприклад, червоний колір агресивний і викликає почуття голоду, синій – як протилежність йому.

Тому важливо не тільки вибрати правильно палітру для кухні, але і підібрати правильний відтінок того або іншого кольору! Особливо красивими стають поєднання нудного сірого кольору з яскравими кольорами: салатовим, оранжевим, жовтим, зеленим, блакитним і ін. У будь-якому випадку важливо зрозуміти одне: в виборі кольору кухні дуже важливі саме відтінки, наприклад, кораловий виглядатиме краще бордового кольору.

Так само важливо звернути увагу на освітлення кухні: якщо світла недостатньо, кухня за кольором і палітрою повинна бути світлою, а от якщо світла предостатньо, то можна і темні кольори застосовувати.

Завдяки правильно підібраній палітрі, квітам і відтінкам ви зможете приховати недоліки кухні та підкреслити її параваги.


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *