Що таке скандинавська ходьба?

скандинавська ходьбаСкандинавська ходьба – далеко не самий популярний вид фізичного навантаження. Однак багато людей навіть не уявляють, що втрачають, відмовляючись від такого виду тренувань. Ця техніка має масу переваг. Давайте ознайомимося з основними особливостями.

Історія скандинавської ходьби

Історія скандинавської ходьби бере свій початок в давнині. В ті часи паломники, вівчарі й люди, чиї професії пов’язані з тривалою ходьбою, використовували палиці в якості опори.
У медицині дану техніку стали застосовувати в якості основи лікувальної фізкультури з минулого століття.

лікувальна скандинавська ходьба Скандинавська ходьба була популяризована в кінці XX століття в Скандинавії, через що і має таку назву

Багато-хто пов’язує походження скандинавської ходьби з історією фінських лижників. Ті не могли тренуватися на лижах поза сезону, але хотіли підтримувати хорошу фізичну форму. Тому вони просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями.

Чим корисна скандинавська ходьба?

Скандинавська ходьба, на відміну від бігу, не передбачає різких рухів і великої швидкості. Тому вона буде корисна як молоді, так і людям похилого віку.

Скандинавська ходьба примітна тим, що сприяє оздоровленню всього організму. По-перше, вона має великий вплив на рівень фізичної підготовки людини. При скандинавської ходьбі руки спираються на палиці, тому людина задіює м’язи ніг, рук, верхньої частини спини і плечового пояса. Цим часто користуються люди з поганою поставою, щоб зміцнити м’язовий корсет спини. Такого ефекту неможливо досягти при звичайному бігу, де все колосальне навантаження сконцентроване в ногах.

Лікарі рекомендують скандинавську ходьбу людям, які страждають від ожиріння. На перших стадіях боротьби із захворюванням організм ще не пристосований до великих фізичних навантажень, тому ходьба стане найбільш оптимальним виходом з ситуації.

Спорядження для скандинавської ходьби

Скандинавська ходьба вимагає наявності спеціального спорядження у вигляді палиць. Скандинавські палиці можна знайти в спеціалізованих магазинах. Щоб вони ідеально вам підходили, вираховуєте їх висоту щодо свого росту, для цього досить помножити свій ріст на 0,68.

Палиці для скандинавської ходьби Важлива частина спорядження для скандинавської ходьби – спеціальні палиці

Не забувайте про те, що це спорт, тому подбайте про свій спортивний костюм і зручні кросівки.

Скандинавська ходьба – спорт не для ледачих, але в той же час, вона позбавлена дискомфорту і навантажень підвищеної складності.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *