8 безкоштовних конвертерів з PDF в Word і назад

Дуже часто трапляється так, що потрібно терміново перетворити файл у форматі PDF в документ Word. Чи варто для одиничного випадку купувати дороге програмне забезпечення? Зрозуміло, ні. Завдяки допомозі міжнародної інтернет-спільноти сьогодні користувачі можуть провести конвертацію з PDF в Word абсолютно безкоштовно. Більш того, конвертований файл можна редагувати і перевести назад у формат PDF. Vidpovim.pp.ua пропонує вашій увазі 8 безкоштовних конвертерів з PDF в Word.

UNIPDF

Сайт: http://unipdf.com/download/

конвертер файлів

UniPDF – це повністю безкоштовний PDF-конвертер з усім необхідним функціоналом. Програмне забезпечення розроблене таким чином, щоб зробити його надзвичайно легким для використання. Конвертер перетворює не тільки текстові документи, а також зображення та HTML-код. UniPDF підтримує конвертацію з PDF і Word в пакетному режимі. Конвертація при цьому займає всього кілька секунд. Якщо потрібно швидко переконвертувати файли, а онлайн-інструменти занадто повільні, то найпростіше завантажити UniPDF і встановити цю корисну утиліту на своєму комп’ютері. Конвертер підтримує більшість європейських мов, в тому числі і російську. Працює з усіма ОС Windows, починаючи з версії 2000.

FREE FILE CONVERTER

Сайт: https://www.freefileconvert.com/

конвертер PDF

Безкоштовний онлайн-інструмент Free File Converter підтримує не тільки перетворення з PDF в Word – на цьому порталі доступна практично будь-яка інша конвертація. Особливо варто відзначити конвертацію відео і аудіо-файлів. Дуже корисний сервіс, який обов’язково варто поставити в закладки.

NITRO

Сайт: https://www.gonitro.com/pricing-11

конвертер з пдф у ворд

Сервіс Nitro безкоштовним можна назвати лише умовно, це скоріше інструмент для професіоналів, але невелику кількість файлів можна переконвертувати без оформлення підписки. Особливості даного конвертера: створення PDF-файлів, повністю сумісних з Adobe Acrobat, легкість у використанні, перетворення PDF в Word, Excel, Outlook, PowerPoint і інші популярні формати. Конвертер дозволяє змінювати форматування тексту, змінювати шрифти, налаштовувати макети і т. д. Оптичне розпізнавання символів дозволяє перетворити відскановані документи в якісний PDF-файл.

PDFMATE PDF CONVERTER FREE

Сайт: http://www.pdfmate.com/pdf-converter-free.html

конвертер PDF

Програма PDFMate PDF Converter Free конвертує не тільки з PDF в Word. Якщо вам потрібно прочитати електронну книгу в PDF-форматі на пристрої, що підтримує EPUB, то немає нічого простіше. Досить завантажити це безкоштовне програмне забезпечення та встановити його на своєму комп’ютері. За допомогою конвертера можна також перетворити PDF в формат зображень JPG та JPEG, конвертувати PDF-файли в редаговані HTML-документи без втрати критично важливих даних, текстового змісту і гіперпосилань. Також підтримує конвертацію з PDF в SWF-файли. Є можливість пакетного перетворення – користувач може за один раз швидко переконвертувати безліч PDF-файлів в інші формати.

PDFTOWORD.COM

Сайт: https://www.pdftoword.com/

конвертація файлів

PDFtoWord.com – це безкоштовний онлайн-сервіс, підтримуваний компанією Nitro. Можна конвертувати PDF в Word, Excel і PowerPoint. Також підтримується зворотна конвертація. Сервіс дуже простий потрібно лише вибрати потрібну пару форматів, вказати свою адресу електронної пошти і натиснути кнопку Convert Now. При бажанні можна оформити підписку на новини, поради та пропозиції від сервісу Nitro. Дуже корисний інструмент, коли потрібно швидко і без особливих зусиль перетворити PDF-файл. Можливо, в результаті вийде не надто якісний файл Word, але зате конвертація буде абсолютно безкоштовною. Якщо ж необхідна висока якість і розширений функціонал, то на цій же сторінці можна скористатися платними інструментами від сервісу Nitro.

PDFONLINE

Сайт: http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/

онлайн-конвертер PDF

Онлайн конвертер PDFPDFOnline – безкоштовний онлайн-інструмент для конвертації з PDF в Word. Користуватися сервісом дуже легко: потрібно лише клікнути по кнопці Upload, вибрати файл на комп’ютері і почекати, поки закінчиться процес конвертації. Користувачам доступний наступний функціонал: перетворення JPG-файлів, перетворення в PDF веб-сторінок, конвертація з PDF в HTML, а також перетворення PDF для додатків iPhone і iPad. Крім онлайн-функціоналу користувачам доступна також десктопна версія для комп’ютерів з ОС Windows. Судячи за кількістю відгуків, програмне забезпечення працює добре і видає якісний результат.

PDF CONVERTER

Сайт: https://www.freepdfconvert.com/pdf-word

конвертація пдф

Сервіс freepdfconwert.com вкрай простий у використанні. На сторінці нічого зайвого: дві кнопки і два віконця. Вибираєте файл, вказуєте e-mail, вибираєте фінальний формат і натискаєте кнопку «Конвертувати». Як і інші онлайн-інструменти, даний сервіс дозволяє перетворювати PDF .doc, .docx, і .rtf. Також конвертер перетворює PDF в Excel, PowerPoint і формати зображень PNG, JPEG і TIFF.

PDFTOWORD.ORG

Сайт: http://www.pdftoword.org/

конвертер файлів

Безкоштовний і безпечний онлайн сервіс pdftoword.com забезпечує швидку і якісну конвертацію PDF-файлів у формат Word. Цей інструмент відрізняється високою продуктивністю і можливістю зворотної конвертації найбільш поширених текстових і графічних форматів. Сервіс буде дуже корисний тим, кому досить часто доводиться робити перетворення форматів – у ньому успішно вирішена проблема правильного відображення PDF-документів на мобільних пристроях. Інструмент постійно оновлюється і вдосконалюється, що виключає виникнення проблем з сумісністю.


Залишити відповідь

Ім’я *
Email *