Як позбутися від блох у тварин?

Турбота про домашню тварину полягає не тільки в тому, що її потрібно годувати, прибирати за нею і виховувати. Однією з головних завдань для власників є забезпечення нормального життя для вихованця. Саме тому варто звернути особливу увагу на проблему появи блох.

Блоха

Блохи в квартирі

Ці комахи доставляють чимало проблем для улюбленця. Важливо, що їх поява може бути абсолютно несподіваною. Якщо у собак вони з’являються внаслідок частого гуляння на природі, то у домашніх кішок вони заводяться при інших обставинах. Якщо ви бачите, що тварина почала чесатися за вушками, нервово веде себе, постійно лиже шерсть – значить, слід терміново вжити заходів.

Як позбавитися від блох (у квартирі, будинку)?

З’являються ці паразити в двох випадках. По-перше, переносником є тварина, а в іншому випадку, вони самостійно потрапляють в житловий простір. Якщо ми говоримо про приватний будинок, то методи їх проникнення найпростіші, в квартирах у багатоповерхових будинках вони з’являються рідше. Отже, щоб позбутися від них, потрібно, в першу чергу, обробити тварину, а далі – все приміщення.

Блохи у собаки

Як позбавити собаку від блох

Тому першим ділом слід:

  1. Купати тварину з шампунем від блох. В момент купання слід берегти очі і вуха. У них неприпустиме попадання води або розчину.
  2. Далі потрібно висушити шерсть і лише тоді наносити на холку кілька крапель купленої суміші. Слідкуйте за тим, щоб тварина не змогла дістати зону обробки, тому розподілити краплі потрібно точно між вухами.
  3. В останню чергу – одягніть нашийник.
Купання собаки з шампунем

Викупайте тварину, щоб позбавити її від блох

Якщо обробка будинку і тварини пройшла успішно, то вже протягом доби блохи зникнуть і перестануть бути для вас проблемою.

Як позбутися блох у кішки?

Для багатьох залишається питання про те, як блохи з’являються у домашніх кішок, які не відвідують вулицю. Все просто, вони потрапляють з вулиці на взутті. Іноді, у момент відкриття вхідних дверей просто вистрибують з сходової клітки або ж з порога приватного будинку. Далі, знаходять об’єкт і заселяються в оселі. Щоб позбавити свого кота або кішку від проблеми, слід виконати всі ті ж дії, що і з собакою. Тільки потрібно застосовувати спеціальні котячі засоби, які не матимуть вплив на здоров’я вихованця.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам позбавити ваших вихованців від блох.


  1. Коли у моєї кішки блохи з’являються, то я відразу мою її протиблошиним шампунем. А так намагаюся для профілактики нашийник надягати від бліх. Кішка у мене в основному вдома сидить, тому купаю не часто її. Нашийником обходимося.

Залишити відповідь

Ім’я *
Email *