Як розводити амадинПочнемо з того, що дізнаємося, хто такі амадіни. Це маленькі пташки! Взагалі, існує всього 2 види амадин: червоноголові і красногорлові. Їх не можна плутати, тому вони і мешкають в різних місцевостях, та й розрізнити їх можна дуже легко. Зрозуміло, що перший вид має червону голову і мешкає в південній і південно-західній Африці. А ось другий вид має червону не голову, а шию, точніше широку смугу на шиї цього кольору і мешкає в Сенегалі, Зімбабве і т.д.

Зовнішній вигляд амадин.

З відмінностями між видами амадин ви вже знайомі, однак майте на увазі, що це показові деталі самців. Крім того, у амадин постійно змінюється оперіння, це просто неможливо не помітити. Так само існують підвиди амадин. Так у червоноголових амадин існує ще 2 види птахів, а у красногорлових – всі 4 види. Що стосується розмірів амадин, то вони всі практично однієї величини, в середньому це 12-14 см.

Розмноження амадин.

Для появи потомства самки  амадин відкладають яйця, найчастіше це 3-4 яйця, хоча можуть бути всього 2 яєчка або всі 7! Розвиваються пташенята в яйці близько 2 тижнів. Варто звернути увагу, що насиджувати яйця можуть не тільки самки, але і самці.

Розмноження амадин

Враховуючи, що існують різноманітні амадіни, явно самими дружними серед усіх особин є японські, а так само індійські амадіни. Хоча ці різновиди не варто змішувати з іншими підвидами амадин, у всякому разі в період створення гнізда й потомства.

Де утримувати домашніх амадин.

Зрозуміло, що для утримання птахів в будинку у них повинна бути своя клітка. Саме ж приміщення, де клітина знаходиться повинно бути чистим, краще не створювати тут протягу. Клітка для амадин може бути будь-якою по формі, хоча краще прямокутною, і виготовлена з різних матеріалів, хоч металевою, дерев’янною, пластиковою і т.д.

Здобувайте надійні та якісні клітини, а так само звертайте увагу на те, як легко миються клітини. Зрозуміло, що клітина складається з прутиків, які знаходяться один від одного не далі, ніж на півтора сантиметра, краще – 0,5-1 см. Самі ж прути повинні бути безпечними і не підвладними окисленню.

Щоб амадіни не викидали з клітки їду, у клітини повинні бути високі бортики, близько 15 см. На дно обраної вами клітини для амадин насипте крупний пісок, річковий і чистий. Крім прибирання за амадин, він так само служить як помічник травлення для птахів.

Птахи – це кращий варіант позбавлення від ігрової залежності, завдяки чому ви просто переключаєтеся з одного на інше, більш безпечне і спокійне.